
Uroczyste zakończenie
26 czerwca 2026 roku o godzinie 9.00 cała społeczność naszej szkoły spotkała się w sali gimnastycznej, aby wspólnie uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego oraz
46-080 Chróścice
sekretariat@szkolachroscice.pl
Kliknij tutaj

26 czerwca 2026 roku o godzinie 9.00 cała społeczność naszej szkoły spotkała się w sali gimnastycznej, aby wspólnie uczestniczyć w uroczystym zakończeniu roku szkolnego oraz

25 czerwca uczniowie klasy 4 , pod opieką wychowawcy Małgorzaty Samson oraz p. Natalii Smolarczyk i Doroty Kaczmarek, wzięli udział w wyjątkowym wyjściu integracyjnym, które

24 czerwca 2026 r. uczniowie klasy VI uczestniczyli w wycieczce do śluzy w Chróścicach. Wyjazd był doskonałą okazją do połączenia nauki z aktywnym wypoczynkiem i

Już po raz 25 odbył się w naszej szkole Szkolny Przegląd Artystyczny. Konkurs ten miał swój początek w roku 2000. W czasie pandemii jeden przegląd

Dobiegł końca trzyletni projekt promujący czytelnictwo wśród dzieci, którego głównym celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wyobraźni oraz kreatywności uczniów. Przez trzy lata codziennie spotykaliśmy się

W dniach 8-10 czerwca mieliśmy przyjemność gościć mgr Martynę Godlewską – Dietetyka Klinicznego, która przeprowadziła niezwykle ciekawe i inspirujące warsztaty edukacyjne poświęcone zdrowemu odżywianiu oraz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.